piątek, 19 lipca 2013

TOP 5 BLOGS. HAFT i SZYDŁO.

Robiłam ostatnio porządek w moich bloglovin’ owych zbiorach.

Uwielbiam oglądać inne blogi i inspirować się nimi, ale zwyczajnie brakowało mi czasu na przejrzenie wszystkich zgromadzonych.

Dlatego postanowiłam wybrać te najbardziej przeze mnie lubiane i pogrupować w foldery.

Dziś chcę się z Wami podzielić TOPOWĄ PIĄTKĄ z serii HAFT I SZYDŁO.

1. Blog: LAS TEJE Y MANEJE.

Na tym blogu Ingrid z Barcelony znajdziemy mnóstwo ciekawych inspiracji z rękodzielniczego świata. Pojawiają się też "tutoriale". Głównie szydełkowe, ale pojawia się też haft i druty.

2. Blog WILD OLIVE.

Mollie to specjalistka od haftu. Swoje proste, ale bardzo efektowne wzory "zamyka" w drewnianych tamborkach lub wykorzystuje na przedmiotach codziennego użytku. Znajdziemy na jej blogu sporo darmowych wzorów, idealnych dla początkujących hafciarzy. Oprócz tego często pojawiają się tam też recenzje książek i magazynów o rękodziele oraz nowości z rękodzielniczego świata.


3. Blog ONE SHEEPISH GIRL.

Meredith z Dallas w Texasie to niewątpliwa wielbicielka włóczek! Robi z nich cudowne, niebanalne dekoracje i rzeczy codziennego użytku. Chętnie dzieli się też włóczkowymi "tutorialami" i cotygodniową porcją inspiracji zwaną "the blush list". Uwielbiam jej cudownie zaaranżowane "plany na weekend", które zdradza zawsze pod koniec tygodnia.4. Blog: FEELING STITCHY.

Sześć babeczek zakochanych w igle i nitce prezentuje na blogu własne projekty, ale nie tylko. Fascynuje Je cały „haftujący świat”, a dzięki temu i my możemy go poznać. Lubię ten blog też za „wygrzebywanie” starych wzorów, które wciąż mogą inspirować.5. Blog: INGTHINGS.

Zakochana w starociach Ingrit z Holandii oprócz niewątpliwych zdolności graficznych, często szydełkuje i (co cudowne!) dzieli się z nami prostymi wzorami. Uwielbiam jej „odręcznie robione” notatki na zdjęciach!Może ktoś się zainspiruje i postanowi coś „wydziergać” w najbliższy weekend?

Dajcie znać czy MOJA TOPOWA PIĄTKA również i Wam przypadła do gustu.

Pozdrawiam,

ach!

7 komentarzy:

  1. mi bardzo ;) zwłaszcza misio wyhaftowany <3 wspaniałe inspiracje. Czasem to bym mogła z kawą cały dzień przylepiona do komputera siedzieć i oglądać takie wspaniałe inspirujące blogi

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo tak,zapisuję kilka w ulubionych- ja mało wyszywam,ale czasami lubię, to taka kropka nad "i". Czekam na inne topowe zestawienia zatem :]

    OdpowiedzUsuń
  3. fantastyczne i jest Holenderka! ;))

    OdpowiedzUsuń

Ach jak się cieszę, że tu jesteś! Wielkie dzięki za komentarz ;D

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...